درباره ما- گروه صنعتی سپهر - سپهر چرم - سپهر بافت - تات البرز کیش- بازرگانی مائده - پترو کیمیا

گروه صنعتی سپهر

نگاهی به فعالیت‌های گروه صنعتی سپهر ؛ نمادی برای کارآفرینی ایرانی

 

شرکت تولیدی بازرگانی سپهر چرم خاورمیانه در سال 1366 توسط ابوالقاسم ملک پوری بنیان نهاده شد. ایشان در سال 1313 دیده به جهان گشود و به عنوان فردی معتمد و فعال با پیشنه ی بیش از 30 سال خدمت در زمینه سراجی شناخته شده و جزو اولین پایه گذاران صنف سراجی و اتحادیه سراجان تهران محسوب می گردد. در سال های اول پس از تاسیس محصولات اولیه چرمی مانند کیف و کفش و … با عنوان برند سپهر چرم، روانه بازار می شد.

سپهر چرم خاورمیانه از آن زمان تا کنون به طور مستمر رشد کرده است و امروزه با به کارگیری استعدادهای انسانی توانمند، دانش فنی روز، توسعه مداوم کسب‌و‌کارها و ارتقاء خطوط و امكانات تولید، شرکتی پیشتاز و نوآور در اقتصاد ایران محسوب می‌گردد و یکی از بزرگ‌ترین شركت‌های صنعت چرم ایران به شمار می‌رود.

 

آغاز مدیریت نوین علیرضا ملک پوری

 

شرکت سپهر چرم خاورمیانه

 

این شرکت درآن زمان محصول نهایی چرمی مانند کیف و کفش و … را عرضه میداشت اما با آغاز مدیریت علیرضا ملک پوری در سال 1381 و با همت و پشتکار ایشان راه اندازی خط تولید چرم مصنوعی به انجام رسید.

تحولی در عرصه تولید عمده چرم توسط ایشان صورت گرفت و از آن زمان به بعد کارخانه سپهر چرم خاورمیانه به صورت رسمی به شماره ثبت: 2278 فعالیت خود را با تولید چرم مصنوعی با قابلیت استفاده در صنایع:مبلمان، کیف وکفش و… آغاز نمود و پس از آن شرکت های دیگر نیز یکی پس از دیگری در راستای خدمت به اقتصاد کشور تشکیل شدند.

شرکت سپهر بافت خاورمیانه

 

شرکت سپهر بافت خاور میانه در سال 1390 در شهرک صنعتی سپهر نظر آباد فعالیت خود را در زمینه “ژئوتکستایل منسوج بی بافت” یا همان NON WOVEN با هدف بازارهای داخلی و خارجی آغاز نمود. ژئوتکستایل ها محصولاتی هستند که در فنداسیون ها، زیرسازی ها و … استفاده میشود.

مواردی همچون: نقش جداسازی در جاده، زیر سازی جاده، روکش جاده، زیرسازی خط آهن، کنترل فرسایش خاک، کانالهای آب، سد سازی، زه کشی، کنترل و نگهداری ضایعات و سیستم جمع آوری مایعات و گازجنس این منسوجات از الیاف پلی استر یا پلی پروپلین می باشد. این محصولات دارای خصوصیات منحصر به فردی همچون اجرای سریع و راحت، وزن کم،مقاوت بالا، هزینه کم، پایداری طولانی چند ده ساله، سازگار با طبیعت و یکنواختی در اجرا می باشد.

اتو سپهر

 

اتو سپهر در سال 93 با هدف واردات و توزیع انواع خودور های خارجی شکل گرفت و بهترین برندهای مطرح جهان همانند: بنز، بی ام و پورشه و… خودورهای کره ایی و ژاپنی: هیواندی، کیا …را عرضه می کند و همچنین دارای نمایندگی فروش برند سانگ یانگ نیز می باشد.

شرکت عمران و سرمایه گذاری تات البرز کیش

 

به عنوان یک شرکت تجاری در امارات متحده عربی با تامین کالا و با به کار گیری نیروهای متخصص و متعهد در تمامی زمینه های بازرگانی خارجی، آماده فراهم کردن دانش فنی و تجربه علمی همراه با سرعت و دقت در ارائه خدمات برای مشتریان خود می باشد.

ما بر اين باوريم که با تمرکز عمليات بازرگاني، ترخيص و حمل و نقل در قالب يک مجموعه پر توان و ارائه خدمات با کيفيت و منطبق با الزامات مشتري و در نتيجه رضايتمندي آنان گام نخست را در راستاي اعتلاي فرهنگ کيفيت برداشته و خود را در پيمودن اين راه متعهد مي دانيم.

نمایندگی های اخذ شده از خارج از کشور

 

شرکت بازرگانی مائده

 

به عنوان یک شرکت بازرگانی در امارات متحده عربی با تامین کالا و ترخیص آن با به کار گیری نیروهای متخصص و متعهد در تمامی زمینه های بازرگانی خارجی، آماده فراهم کردن دانش فنی و تجربه علمی همراه با سرعت و دقت در ارائه خدمات برای مشتریان خود می باشد.

ما با تمرکز عمليات بازرگاني، ترخيص، و حمل و نقل و ارائه خدمات با کيفيت و منطبق با الزامات مشتري و در نتيجه رضايتمندي آنان در راستاي اعتلاي فرهنگ کيفيت برداشته و خود را در پيمودن اين راه متعهد مي دانيم.

شرکت پتروکیمیا

 

شرکت پتروکیمیا به منظور ارائه خدمات بازرگانی در حوزه تجارت خارجی تاسیس و به ارائه خدمات بازرگانی بین المللی در زمینه واردات و صادرات مواد پتروشیمی پرداخته است. و با دارا بودن کادری مجرب و بومی به ارائه تخصصی خدمات تجاری از قبیل: صادرات، واردات، ترخیص کالا در کشور ترکیه شهر تجاری استانبول فعالیت خود را داشته است.

[تعداد: 5    میانگین: 3.8/5]